Poutní trasa Camino de Santiago de Gran Canaria

Gran CanariaPři našem nomádském pobytu na Kanárských ostrovech jsme se dozvěděli, že přes ostrov Gran Canaria vede téměř osmdesátikilometrová poutní trasa Camino de Santiago de Compostella. Sbalili jsme batohy a vyrazili vstříc subtropickému dobrodružství.

 

Při našem nomádském pobytu na Kanárských ostrovech jsme se od Lucky Radové dozvěděli, že přes ostrov Gran Canaria vede téměř osmdesátikilometrová poutní trasa Camino de Santiago de Compostella. S Danem Nytrou jí šli v létě 2015 a napsali o ní skvělý článek. Inspirovali jsme se, sbalili batohy a vyrazili vstříc subtropickému dobrodružství.

Z Maspalomas do Tunte vedou dvě různé trasy. Lucka s Danem šli tu o něco málo kratší přes Degollada del Garito. A protože si v článku posteskli, že by příště raději zvolili tu delší trasu přes Ayagaures Alto, rozhodli jsme se ji prozkoumat. Navíc mapa v polovině trasy slibovala velké jezero, kde jsme se plánovali vykoupat a dočepovat zásoby vody na další den.

Mapa trasy

Po kliknutí na Zobrazit na Mapy.cz se vám zobrazí interaktivní mapa s vyznačenou trasou.

Fotogalerie

2 komentáře u „Poutní trasa Camino de Santiago de Gran Canaria

  1. Petra Pohanková

    Pěkný den přeji, máte nádherné fotografie z poutní cesty a nejen z té! Děkuji za skvělý článek o zakládání záhonů, který mě velmi inspiroval. Přeji vám hodně radosti a naplněnou životní cestu! Díky moc! Petra Pohanková

    1. lubos.moravec@gmail.com Autor příspěvku

      Petro, děkujeme za milá slova. Moc nás těší, že se vám fotky a článek líbí. Mějte se krásně 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *